п`ятниця, 24 березня

Чехія допоможе створити банк шкіри

Чехія допоможе створити на території Львівської області банк шкіри в рамках програми гуманітарної, стабілізаційної, відбудовної та економічної допомоги України.

Про це повідомив уповноважений чеського уряду з питань відновлення України Томаш Копечний під час зустрічі з головою Львівської ОВА Максимом Козицьким у неділю, 12 березня, інформує прес-служба ЛОВА.

Подробиць щодо цього проекту у повідомленні не наведено.

Окрім банку шкіри, чехи, за словами Копечного, також підтримають проекти зі створення на Львівщині опікового центру, а також психологічної допомоги та пластичної хірургії.

Копечний нагадав, що раніше чеські партнери вже надали обладнання для інтенсивної терапії для одного з медзакладів області.

«Від імені Чеської Республіки хочу подякувати вам за те, що робите для Європи. Ми намагаємось і надалі давати вам якомога більше допомоги та хочемо довкола себе мобілізувати й інших, щоб вони також допомагали», — сказав чеський урядовий уповноважений.

Як відомо, у жовтні 2022 року чеський уряд затвердив програму гуманітарної, стабілізаційної, відбудовної та економічної допомоги Україні, на яку Чехія щороку в період з 2023 по 2025 рік надаватиме півмільярда чеських крон. Більша частина програми – це продовження допомоги, яку надавали минулого року. Також це продовження довгострокових зусиль Чеської Республіки щодо стабілізації та трансформації в Україні. Решта має сприяти залученню чеських компаній до відновлення країни.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.