Неділя, 3 грудня

Західний експертно-технічний центр Держпраці приватизували. Плани інвестора – розвиток підприємства

Регіональне відділення Фонду державного майна по Львівській, Закарпатській та Волинській областях (ФДМУ) виставило на продаж майновий комплекс держпідприємства «Західний експертно-технічний центр Держпраці» у Львові на вул. Богдана Хмельницького, 233а. Його за результатами електронного аукціону компанія ТОВ «АЙ ТІ ЮНАЙТЕД» придбала у власність за 37,6 млн грн. Незабаром розпочнуть приватизацію. Підприємці уже заявили, що найпотужніший в регіоні Західний експертно-технічний центр Держпраці має унікальний склад високопрофесійних спеціалістів та багаторічну історію ведення своєї господарської діяльності. Відтак розвиватимуть підприємство. 

Зокрема, головна ціль – зберегти кожного працівника, водночас покращити умови роботи та оплати праці, Прозора система преміювання, комфортні умови роботи та можливість крокувати та масштабуватись разом – така пропозиція від нових власників Західного експертно-технічного центру Держпраці.

Отож «Західний експертно-технічний центр Держпраці» і далі працюватиме на ринку надання послуг у сфері забезпечення науково-технічної підтримки державного нагляду у сфері промислової безпеки та охорони праці. Є амбіція претендувати на абсолютне лідерство не тільки в Західному регіоні, а і в Україні. Для цього треба запровадити нові підходи та інновації для розвитку цього бізнесу.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.