Вівторок, 28 березня

В університеті Франка відкрили лабораторію штучного інтелекту

У Львівському національному університеті ім. Івана Франка запрацював AIT Research & Learning HUB — сучасний дослідницько-освітній хаб, де студенти, аспіранти та молоді спеціалісти сфери ІТ зможуть долучитись до проектів та практичних досліджень у сфері технологій штучного інтелекту (ШІ).

«Очевидно, що під час війни ми всі беремо на себе додаткові зобов’язання з розумінням того, що ми повинні не просто говорити про проблеми, які існують, а зробити неможливе, для того, щоб навчально-науковий процес в університеті відповідав найкращим європейським стандартам. І свідченням того, що університет розвивається динамічно, є відкриття Лабораторії технологій штучного інтелекту, яка дасть можливість і займатися наукою, і на основі сучасної науки здійснювати освітній процес», – зазначив ректор Львівського університету Володимир Мельник.

Відкриттю лабораторії посприяли Львівська облвійськадміністрація та компанія ELEKS. На базі лабораторії планують проводити такі традиційні ІТ-заходи, як «Літня школа AITSS» (Аrtificial intelligence technology summer school) та «Зимова школа DES» (Data Engineering and Security), інформує управління з питань цифрового розвитку ЛОВА.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.