п`ятниця, 24 березня

В Україні відкриють ще один центр допомоги родинам військовополонених

Наступного тижня у Львові запрацює Західний регіональний центр Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими, повідомив голова Львівської ОВА Максим Козицький.

У центрі надаватимуть усі необхідні послуги, щоб допомогти родинам українських захисників, які потрапили у полон чи зникли безвісти.

«У громадській приймальні консультуватимуть щодо юридичних та процедурних питань, державних соціальних зобов’язань, які гарантують, коли воїн потрапляє у полон. Щодня контактуватимуть із людьми, чиї рідні перебувають в полоні чи зникли безвісти. Це ефективний механізм роботи, адже Координаційному штабу уже вдалось повернути додому близько 2 тисяч полонених жителів України», — зазначив голова ЛОВА.

Згаданий регіональний центр очолить Анна Кузюта, в минулому — телевізійна журналістка, яка з червня 2022 року керує Офісом підтримки військовослужбовців та членів їхніх сімей.

Раніше Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими відкрив три регіональні центри — у Харкові, Вінниці та Миколаєві.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.