Неділя, 2 квітня

У водія, який не сплатив 76 штрафів за паркування, забрали автомобіль

У Львові органи примусового виконання рішень вилучили автомобіль марки «Пежо» у водія, який не сплатив жоден із 76 штрафів за паркування.

За повідомленням управління безпеки Львівської міськради, таку рекордну кількість штрафів власнику «француза» було виписано починаючи з квітня 2022 року, передає прес-служба ЛМР.

Загальна сума штрафів — 22,5 тис. грн. Однак, як зазначив керівник міського управління безпеки Максим Смілевський, на сьогодні ця сума значно зросла, оскільки штрафи подвоюються, якщо водій не сплатив їх упродовж 10-ти днів. Крім того, сума зростає, коли до стягнення залучені органи примусового виконання рішень. А на цей час щодо злісного неплатника штрафів за паркування відкрито 56 виконавчих проваджень із примусового стягнення на суму 59 тис. грн.

«Якщо людина сплатить штрафи, винагороду виконавця та витрати виконавчого провадження, то зможе повернути своє авто. Однак, також має додатково оплатити ще й послуги евакуатора та зберігання автомобіля на штрафмайданчику», — зауважив Смілевський.

Якщо водій не сплатить всіх цих грошей, його машину виставлять на відкриті торги з продажу майна, попередив приватний виконавець виконавчого округу Львівської області Ігор Білецький, якого цитує прес-служба міськради.

Загальна ситуація в місті зі штрафами за паркування

За словами Максима Смілевського, на сьогодні у Львові на примусовому виконанні перебувають, зокрема, і постанови про стягнення зі 116 правопорушників, які мають від 10 до 68 неоплачених штрафів за неналежне паркування на загальну суму 1,3 млн грн.

Загалом, з початку 2023 року за порушення правил зупинки, стоянки та паркування інспектори з паркування виписали 58,5 тис. штрафів на суму майже 22 млн грн. Майже половина з них – за неоплату послуг платного паркування: 22 тис. постанов на суму 5,5 млн грн.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.