Понеділок, 29 травня

У Львові встановлять ще більше пожежних гідрантів, як в американських фільмах

Днями фото знайомого за американськими фільмами пожежного гідранта у вигляді стовпця, що з’явився на вул. Грушевського у Львові, викликав хвилю дискусії серед містян, миттєво ставши мемом. Наразі той гідрант «закопали» назад у землю. Проте на цьому «Львівводоканал» зупинятись не збирається, а, навпаки, планує встановити по місту декілька десятків гідрантів-стовпців.

Про це в ефірі «Українського радіо. Львів» повідомив директор комунального підприємства «Львівводоканал» Дмитро Ванькович.

З його слів, це не так і багато, з огляду на те, що загалом у Львові налічується більше двох тисяч гідрантів.

«Ми узгоджуємо з міською владою місця, де є найбільша потреба в таких гідрантах і де це створює найменше проблем», — сказав Ванькович.

«Гідрант — це така сама споруда як і дорожній знак чи обмежувачі для паркування. Це об’єкт дорожньої інфраструктури, а не чиясь примха», — додав він.

Директор Водоканалу пояснив: те, що якийсь гідрант може бути розміщено просто посеред тротуару, зумовлено тим, що їх встановлюють чітко на водну мережу. Аби перемістити гідрант у більш зручне місце, слід перекладати водогін.

Як зазначив речник Головного управління ДСНС у Львівській області Віталій Туровцев, гідрант у вигляді стовпця суттєво полегшує роботу рятувальникам під час гасіння пожеж. 

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.