Понеділок, 29 травня

У Львові відкрили протезний хаб

У Львові звели виробничу споруду спеціально під розміщення релокованих підприємств, що займаються виробництвом протезів.

Про це повідомила прес-служба Львівської міськради.

«Протезний хаб» розмістили на території Першого медичного об’єднання Львова. Його площа становить 450 кв. метрів. У ньому — окремі кімнати для релокованих виробників протезів, а також для муніципальної майстерні з виробництва протезів. Згодом в цій майстерні встановлять обладнання для ламінування та карбонізації протезів.

Центр для релокованих підприємств з виробництва протезів

Центр у Львові для релокованих підприємств з виробництва протезів. Фото: city-adm.lviv.ua

Технічне завдання споруди та внутрішнє облаштування обладнанням розроблено спільно з провідними світовими компаніями з виробництва протезів Esper Bionics та Ottobock.

Релоковані підприємства зможуть розміститись у цьому виробничому центрі на пільгових умовах. Наразі місто спільно з Програмою розвитку ООН (ПРООН), завдяки грантовій підтримці якої реалізовується цей проект (розмір гранту – 5,5 млн грн), напрацьовують положення, відповідно до яких обиратимуть підприємства, яким буде надано таке право. Попередньо обговорюється, що пільгова оренда надаватиметься терміном на 2 роки.

Читайте також:

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.