Вівторок, 28 березня

Суд звільнив від покарання розбещувача сусідської дитини

Шевченківський районний суд Львова призначив п’ять років тюрми чоловіку, який розбещував малолітню сусідську дівчинку. Однак тут же звільнив розбещувача від тюремного ув’язнення, призначивши йому 2 роки умовного терміну, інформує Zaxid.net.

Як вказано у вироку суду за 3 лютого 2023 року, уродженець села Ясениця-Замкова, Старосамбірського району, у серпні 2022 року розбещував сусідську доньку. У вироку суду не вказано вік чоловіка та дитини, проте, оскільки вказано, що дівчинка була малолітньою, а отже їй ще не виповнилось 14 років.

У суді мати дівчинки розповіла, що сусід часто допомагав їй по господарству. На початку серпня він прийшов до них у будинок, коли її не було вдома, та вчиняв розпусні дії щодо її доньки. Про це вона дізналась від подруги доньки, яка зняла розпусника на мобільний телефон.

У суді підозрюваний визнав свою провину та просив суворо не карати. Мати дівчинки також просила суд не призначати тюремного ув’язнення.

Зрештою суддя визнала чоловіка винним у розбещенні малолітньої та призначила покарання у вигляді п’яти років тюрми. Однак вона звільнила його від відбування цього покарання, встановивши два роки іспитового терміну. На вирок суду ще може бути подана апеляція.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.