Понеділок, 29 травня

У Львові обрали найкращого двірника

Найкращим двірником року у Львові, за результатами відповідного конкурсу, названо Богдана Єсипа, інформує сайт Львівської міськради.

Пан Богдан працює двірником більше 12 років. Його «фронт» роботи — подвір’я та прилегла територія Палацу Потоцьких, Львівська національна галерея мистецтв імені Б.Г. Возницького. Чоловік доглядає газони, квіти та екзотичні рослини. Також він входить до складу технічної групи обслуговуючого персоналу, яка організовує та обслуговує заходи з прийому високопоставлених осіб України та світу у Палаці Потоцьких. Зокрема, був особисто присутній під час візитів президентів, які відбувались в приміщеннях палацу.

«Я горджуся і люблю свою роботу», — сказав пан Богдан під час церемонії відзначення переможців конкурсу в львівській мерії.

Двірника року нагородили поїздкою до одного із закордонних міст-партнерів Львова, туристичним вікендом на двох у Закарпатті та грошовою премією в розмірі 10 тис. грн. Мер Андрій Садовий уточнив, що Богдан Єсипа зможе поїхати за кордон у складі делегації міста.

Також в рамках конкурсу було визначено найкращих двірників районів Львова.

Конкурс на найкращого двірника у Львові проводять вчетверте. Кандидатури двірників пропонували містяни, а відтак відбувалось голосування. За звання найкращого цьогоріч змагався 51 двірник.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.