Понеділок, 29 травня

У Львові на аукціоні “виторгували” 500 тисяч гривень на дрони для ЗСУ

У Львівські Опері відбувся благодійний аукціон лотів “Пташки Перемоги” для ЗСУ. Стартова ціна лотів варіювала від 5 тисяч гривень до 60 тисяч гривень. Торги тривали кілька годин. Оригінальнішим лотом стало іменне дерево, яке висадили навпроти Оперного театру.

Серед інших лотів: дитячі малюнки юних художників з синдромом ДЦП, поштова марка створена у співавторстві з Головнокомандувачем ЗСУ – Валерієм Залужним ( стартова ціна 20 000 гривень). Марка є лімітованою, її випустили в кількості лише 200 одиниць.

Серед лотів були також поштова марка “Рускій воєнний корабль..” з підписом автора малюнка, картини народних художників України. Картина відомого митця Олега Денисенка  у інноваційній техніці “гесографія”( поєднання гравюри, скульптури, левкасу та живопису) вартувала на старті 60 000 гривень.
З поміж цінних артефактів на аукціон виставили також картину “Пес Патрон”, годинник “HIMARS” виготовлений із кришок однойменної реактивної системи залпового вогню та навіть маленькі пачечки “Артемсіль” із шахт Соледару.
Під час аукціону, від продажу лотів,  вдалося зібрати 500 тисяч гривень. Аукціон організувала громадська організація “Добро. Дій” та львівські меценати.  Виручені кошти, а це півмільйона гривень, підуть на закупівлю дронів для потреб ЗСУ.
 
 
 
Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.