Неділя, 3 грудня

«Пласт» — у кожну школу. Депутати підтримали інтеграцію пластового руху в заклади освіти Львова

Депутати Львова підтримали нову освітню Програму інтеграції пластового руху у заклади освіти Львівської міської територіальної громади. Відтак у львівських школах скоро можуть з’явитись Пластові домівки — такі собі осередки, де пластуни проводять свої навчання і тренінги, а вчителі та батьки учнів зможуть стати їхніми виховниками.

Про це повідомляє інформаційний портал депутатів Львівської міськради, посилаючись на рішення, прийняті на засіданні постійної комісії законності, депутатської діяльності, свободи слова та безпеки.

«Дуже добре, що ми маємо можливість поширити пластовий рух серед шкіл, бо насправді є дуже багато охочих навчатися у Пласті, але змушені очікувати, бо бракує виховників. А завдяки цій співпраці, ми дамо можливість більшій кількості дітей долучитися до Пластового руху, до їх культури, продовжити їх традиції, організовувати спільні табори, поїздки, інші заходи. Думаю, що і батьки, і діти, і вчителі будуть дуже задоволені», — прокоментувала нововведення голова постійної комісії, депутатка Уляна Пак.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.