Неділя, 2 квітня

На Львівську тютюнку прийшли з обшуком (оновлено)

Детективи Бюро економічної безпеки України спільно з детективами територіального управління БЕБ у Львівській області проводять обшуки на Винниківській тютюновій фабриці.

Про це стало відомо з офіційного повідомлення БЕБ. В ньому Бюро не конкретизує назву підприємства, обмежившись розпливчатим формулюванням «одна з тютюнових фабрик у Львівській області». Проте відомо, що на Львівщині є лише одна тютюнова фабрика, і розташована вона у Винниках біля Львова; її ще, буває, називають Львівська тютюнка.

БЕБ підозрює службових осіб фабрики у виготовленні, зберіганні тютюнових виробів, що не оклеюються марками акцизного податку. «Такі господарські операції не відображалися в бухгалтерському, податковому обліках та здійснювалися без декларування отриманих доходів від їх реалізації», — зазначають у Бюро.

БЕБ підозрює, що на Львівській тютюнці на тютюнові вироби не клеять акцизки. Фото: БЕБ

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.204 КК України (Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів).

Оновлено: За даними Данила Гетманцева, голови комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики, на складі тютюнової фабрики детективи БЕБ виявили 1,6 млн пачок сигарет без акцизних марок. “В податках – це 85 млн грн”, — зазначив він. “Так розвінчується міф про сірого виробника, який вирішив вийти в білу. Хлопці, ви невиправимі…”, — додав Гетманцев.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.