Неділя, 2 квітня

Львівське видавництво визнали найкращим у Європі

«Видавництво Старого Лева» зі Львова отримало на 60-му Болонському дитячому книжковому ярмарку, що проходить у місті Болонья в Італії, престижну премію як найкращий видавець дитячих книжок у Європі 2023 року.

Про це повідомили організатори премії.

«Ми перемогли!!!!!! Ми стали найкращим видавництвом Європи в Болоньї!!!!!!», — написала з цієї нагоди на своїй фб-сторінці головна редакторка і співзасновниця «Видавництва Старого Лева» Мар’яна Савка.

«Це неймовірне досягнення, здобуток, до якого ми йшли останні десять років, систематично представляючи себе, Україну, українських авторів та ілюстраторів у світі та на міжнародному ринку», — зазначено на сайті львівського видавництва.

У шорт-лист премії The BOP – Bologna Prize for the Best Children’s Publishers of the Year у номінації «Європа», крім «Видавництва Старого Лева», увійшли були видавництва Kite Edizioni (Італія), Pato Lógico (Португалія), Etana Editions (Фінляндія) та Baobab Books (Швейцарія).

Торік у цій номінації перемогло видавництво Liels un mazs з Латвії.

Найкращих видавців дитячих книжок у Болоньї відзначають уже 10 років поспіль. Премію The BOP – Bologna Prize for the Best Children’s Publishers of the Year заснували з нагоди 50-го Болонського міжнародного дитячого ярмарку. Засновниками виступили Болонський дитячий книжковий ярмарок та Італійською асоціацією видавців (AIE) у партнерстві з Міжнародною асоціацією видавців (IPA). Премію присуджують у шести номінаціях — «Африка», «Азія», «Європа», «Карибський басейн, Центральна та Південна Америка», «Північна Америка», «Океанія».

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.