Середа, 22 березня

ФК «Карпати» змінив постачальника футбольної форми. Старий не поспішав залишити ринок РФ

Львівський футбольний клуб «Карпати» оголосив про зміну постачальника спортивної форми та екіпірування усіх клубних команд. Причиною такого рішення стало те, що компанія Joma, з якою клуб співпрацював дотепер, чітко не висловила свою позицію щодо припинення роботи на російському ринку.

Joma не лише не пішла з ринку РФ, як всі цивілізовані компанії, але й нещодавно презентувала нову форму для однієї з команд країни-терориста.

Пошуками нового постачальника в «Карпатах» займались декілька місяців, і зрештою в лютому зупинились на компанії Nike, чия пропозиція була найбільш оптимальною. Одним з визначальних критеріїв при виборі технічного партнера, зазначили в клубі, став повний вихід Nike з російського ринку.

«Ми плануємо отримати нову форму до початку весняної частини чемпіонату. Позаяк, зміна форми є тривалим процесом, то у березні наші футболісти гратимуть товариські матчі ще у старій формі. Далі заплановане поступове оновлення форми та спортивного екіпірування дитячо-юнацьких команд клубу», — розповів директор з маркетингу ФК «Карпати» Юрій Зелик.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.