Вівторок, 28 березня

Електронний квиток: у приміських та міжміських автобусах почали встановлювати валідатори

В автобусах Львівської області встановили перші пристрої для безготівкового розрахунку за проїзд, повідомила Львівська ОВА.

Упродовж кількох днів в автобусах на маршрутах Рава-Руського напрямку буде встановлено загалом 26 валідаторів, а відтак розпочнеться пілотний етап проекту із запровадження електронного квитка у приміських та міжміських автобусних маршрутах. В його межах, як розповів начальник ЛОВА Максим Козицький, перевірять обладнання й систему, проведуть тестові платежі. «Несправності та зауваження, які можуть виникнути у тестовий період, оперативно виправлятимуть», — наголосив він.

Ініціативу реалізують в межах співпраці Львівської ОВА з інвестором із впровадження АСООП «Smart Ticket Technology» та українським постачальником обладнання «Реноме Смарт».

За словами представника «Smart Ticket Technology» Антона Вішталюка, кожен встановлений пристрій матиме прив’язку до свого маршруту та відповідну тарифну сітку, оскільки в області діють різні тарифи. Загалом встановлення першої партії валідаторів займе кілька днів.

Нагадаємо, послуга безготівкового розрахунку в автобусах Львівщини має запрацювати у середині літа 2023 року. Таким чином, Львівська область стане першою в Україні, яка запровадила електронний квиток у приміських та міжміських автобусних маршрутах в межах області.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.