Понеділок, 29 травня

«Диванного рашиста» зі Львова засудили до 5,5 років

Сихівський районний суд м. Львова визнав 59-річного львів’янина Сергія Стріжкова винним у низці злочинів проти української держави, інформує «Судовий репортер».

З початку повномасштабної військової агресії Росії проти України чоловік активно поширював і писав пости антиукраїнського характеру у забороненій в Україні соціальній мережі «Однокласники» та на Facebook.

Стріжков вважає, що у 2014-му в Україні відбувся державний переворот і з цього часу триває громадянська війна. Він є прихильником створення єдиної держави — Русі, а Україну в своїх дописах називав «окраїною».

Ось один з дописів Стріжкова, який наглядно демонструє його позицію (наводимо в оригіналі): «Да, мир нужен, но без бандеровской идеологии, а иначе это не мир, а идиотизм уверенных в своей правоте идиотов…С детства внушают их церковники грекокаты и католики по сути и сами село селом приземленные под управлением «святых отцов» хозяев в Ватикане, разведок Запада и США. Евреи во власти над миром…На заподе Окраины такого понимания нет и не будет. Нет для этого мозгов…».

Суд дав любителю «русского міра» зі Львова 5 років і 6 місяців тюрми з конфіскацією майна.

Читайте також:

СБУ викрила любителя «русского міра» у Львові

Пенсіонерку посадили на 5 років за те, що лайкала проросійські картинки в «Однокласниках»

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.