Субота, 2 грудня

Через спалах COVID-19 дитячий садок закрили на карантин

У Дрогобичі на Львівщині в закладі дошкільної освіти №15 «Лелеченька» виявили спалах COVID-19. Дитсадок з учорашнього дня — на карантині.

Як інформує відділ освіти Дрогобицької міської ради, позитивний результат на ковід підтвердився в однієї з вихователів середньої групи, коли та звернулась за медичною допомогою. За таких же обставин корону виявили у медсестри дитячого садочка.

На карантині дитсадок пробуде два тижні. Тим часом в ньому проведуть відповідну обробку та дезінфекцію всіх приміщень та поверхонь.

«Батьків повідомлено через робочі чати про ситуацію в дошкільній установі та причину вимушених двотижневих канікул через ковід. Маємо сподівання, що через 14 днів заклад відновить свою роботу і всі повернуться до виховного процесу», — розповів заступник начальника відділу освіти Дрогобицької міськради з питань дошкільної освіти Михайло Марченко.

В міськраді зазначили, що станом на цей тиждень у Дрогобичі налічується 365 дітей, які перебувають на карантині через ковід. Із них 59 – це школярі, інші – малеча із садочку «Лелеченька». Окрім цього, на ізоляції знаходяться і 6 педагогічних працівників.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.