Неділя, 2 квітня

20 лютого у Львові та області — день замірів споживання електроенергії. Що це означає

Сьогодні, 20 лютого, у Львові та Львівській області проведуть анонсовані пару тижнів тому заміри споживання електроенергії.

Увесь день львів’яни та мешканці області зможуть використовувати електроенергію без обмежень, а енергетики тим часом спостерігатимуть за рівнем споживання і фіксуватимуть його. Зокрема, їх цікавить, наскільки більше електрики споживають в області, зважаючи на те, що сюди релокувалось багато підприємств.

Отримані таким чином дані у подальшому НЕК «Укренерго» має намір врахувати при встановленні лімітів для кожної з областей, щоб «забезпечити більш рівномірний розподіл наявної в системі потужності по регіонах».

«До слова, заміри споживання не є чимось надзвичайним. Їх енергетики проводили кожного року і в мирний час, влітку та взимку — як правило, у грудні та червні (коли найдовша та найкоротша ніч відповідно). Цієї зими провести заміри у грудні не було можливості, зважаючи на постійні обстріли та дефіцит потужності», — зазначили в «Львівобленерго».

Нагадаємо, цьогоріч заміри споживання електроенергії в Україні стартували 8 лютого. До цього часу вони були проведені у майже у всіх областях, за винятком Львівщини та Одещини, де вони відбуваються власне сьогодні.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.