Четвер, 21 вересня

Зеленський звільнив начальника Гостомельської адміністрації після скандалу про привласнення бюджетних коштів, призначених на відбудову

Президент Володимир Зеленський звільнив Сергія Борисюка з посади начальника Гостомельської селищної військової адміністрації.

Про це йдеться в указі від 8 червня.

Це сталось через кілька днів після того, як Бюро економічної безпеки розповіло, що викрило схему привласнення бюджетних коштів посадовцями Гостомельської адміністрації. За даними БЕБ, упродовж 2022-2023 років службовці Гостомельської СВА уклали з підконтрольними компаніями та за завищеними цінами низку договорів на проведення робіт з усунення аварій в житловому фонді, спричинених бойовими діями.

Сергій Борисюк

Сергій Борисюк

Відтак, як інформувало БЕБ, отримані злочинним шляхом кошти підприємства, що перемагали в закупівлях, перераховували на рахунки фіктивних підприємств у Вінниці, а пізніше переводили їх у готівку. Таким чином, за попередніми підрахунками, державі було завдано 5 млн грн збитків.

Надалі керувати Гостомельською СВА президент Зеленський призначив Сергія Смаля. Його уже представили колективу селищної адміністрації. На представленні голова Київської обласної військадміністрації Руслан Кравченко окреслив найголовніші завдання для нового начальника: відбудувати все, що зруйнували росіяни, за принципом «краще, ніж було»; забезпечити людям, які повернуться у Гостомель, комфортні умови для життя.

Голова Київської ОВА Руслан Кравченко представив нового начальника Гостомельської СВА Сергія Смаля

Голова Київської ОВА Руслан Кравченко (справа) представив нового начальника Гостомельської СВА Сергія Смаля. Фото: kyivshchyna24.com

Окрім того, Кравченко дав вказівку Смалю добре підготуватися до осінньо-зимового періоду та навчального року.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.