п`ятниця, 24 березня

Всесвітня продовольча програма ООН забезпечить київських школярів гарячим харчуванням

Україна та ООН підписали Меморандум про взаєморозуміння та співпрацю щодо реалізації програми шкільного харчування.   Відтак, Всесвітня продовольча програма зможе забезпечити 50% від кількості порцій гарячого харчування для учнів 1- 4 класів у Київській області.

Сторонами підписантами виступили Міністерство освіти і науки України в особі Міністра освіти і науки Сергія Шкарлета та Всесвітня продовольча програма ООН в Україні в особі її директора Метью Голлінгворта,

«Наразі ми визначили 58 пілотних шкіл у Київській області для запуску нашої програми, проте не плануємо на цьому зупинятися. Незабаром вже буде 600 шкіл, у яких забезпечимо учнів гарячим харчуванням. Ми будемо розвивати підтримку ще більше», – зазначив Метью Голлінгворт.

Всесвітня продовольча програма є провідною гуманітарною програмою ООН, яка спрямована на допомогу в боротьбі з голодом.

Підписаний Меморандум визначає засади співробітництва між Міністерством та Всесвітньою продовольчою програмою у сфері реалізації реформи харчування в закладах освіти, що бере початок близько трьох років тому за ініціативи першої леді Олени Зеленської.

 «Реформа шкільного харчування, що ініційована першою леді України Оленою Зеленською, триває. Велику підтримку в її реалізації надають міжнародні партнери. Попри складні обставини, від початку навчального року тисячі шкіл розпочали освітній процес в очному та змішаному форматах, а отже, повинні забезпечувати наших дітей здоровою і корисною їжею», – зазначив Сергій Шкарлет.

МОН висловлює вдячність Всесвітній продовольчій програмі за допомогу у нелегкий для України час та запевнення у тому, що ми взаємодіятимемо і в наступному навчальному році – вже у мирній Україні.

 

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.