Понеділок, 25 вересня

Триліський спиртзавод виставили на продаж

Фонд держмайна оголосив про приватизацію Триліського спиртзаводу на Київщині. Аукціон запланований на 7 липня, і стартова вартість об’єкту складає 1,2 млн гривень.

Цей спиртзавод, розташований за 79 км від столиці, може стати привабливим варіантом для інвесторів, вважають в ФДМУ. Загальна площа приміщень складає 13 222 кв. м і включає 40 будівель: адмінприміщення, склади, цехи, майстерні, спиртосховища та свердловини.

Попри те, що Триліський спиртзавод не працює з 2010 року, приватизація цього об’єкту, зазначають у Фонді, відкриває шлях до знаходження ефективного приватного інвестора та відновлення цього покинутого підприємства.

Інвесторами підприємства мають змогу стати різноманітні компанії, а не лише виробники алкоголю. Фармацевтичні компанії, виробники автомобільного пального та агрокомпанії, які прагнуть переробляти свою продукцію, також можуть виявити інтерес до цього аукціону.

Той, хто зрештою купить непрацюючий об’єкт, повинен буде здійснити модернізацію підприємства, забезпечити погашення роками накопичених боргів перед працівниками та держбюджетом (11 млн гривень), створити нові робочі місця та відновити виробництво.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.