Середа, 27 вересня

Поліція затримала «смотрящого» за Бояркою

На Київщині поліцейські затримали кримінального авторитета, який позиціонував себе «смотрящим» за містом Боярка.

Про це повідомив департамент стратегічних розслідувань Нацполіції України.

Чоловіку 30 років, він мешканець Боярки. За повідомленням поліції, має вже кілька судимостей за майнові та тяжкі злочини. Маючи злочинний вплив у кримінальних колах, «допомагав» громадянам вирішити їхні «проблеми». Крім того, займався вимаганням коштів з містян.

Так, наприклад, правоохоронці задокументували факт, як він вимагав в одного чоловіка 30 тис. гривень надуманого боргу. На сплату «боргу» дав чітко визначений термін. Коли термін сплив, зустрівся з потерпілим, побив його і відібрав 6 тис. грн. За декілька днів погрозами змусив віддати ще 7 тис. грн. Пригрозив, що як чоловік не віддасть йому решту, відбере в того автомобіль.

20 червня поліцейські затримали бандита, повідомивши йому підозру за ч. 4 ст. 189 (Вимагання) та ч. 1 ст. 255-1 (Встановлення або поширення злочинного впливу) КК України. Підозрюваного помістили до ізолятора тимчасового тримання. Прокурори Київської обласної прокуратури звернулись до суду з клопотанням про обрання йому запобіжного заходу.

Після проведення ряду процесуальних заходів дії «смотрящого» за Бояркою можуть бути додатково кваліфіковані, зазначили в Нацполіції. Слідство триває.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.