Четвер, 28 вересня

Поліцейські Київщини показали свої бійцівські якості (фото)

У столиці відбувся чемпіонат України з рукопашного бою та боротьба за кубок Голови Національної поліції України з подальшим відбором до Президентського турніру.

Загалом, на чемпіонаті змагалися між собою 26 команд з України, це понад 180 поліцейських, які виборювали на татамі право на перемогу .

Між учасниками різних вагових категорій запекла боротьба тривала упродовж двох днів. Правоохоронці структурних підрозділів поліції Київщини продемонстрували силу духу, міць та наполегливість – повідомляє прес-служба поліції Київської області .

Врешті, судді визначили переможців та призерів турніру. Поліцейських спортсменів нагородили грамотами та кубками, які відзначились найвищими результатами.

У командному заліку правоохоронці Київщини посіли 1 місце у боях та здобули головний кубок чемпіонату.

Слідчий Білоцерківського управління поліції лейтенант поліції Богдан Росоха виборов 1 місце у ваговій категорії до 70 кг.

Оперуповноважений відділу кримінальної поліції Бучанського управління лейтенант поліції Максим Цецюра здобув 1 місце у ваговій категорії до 75 кг.

Поліцейський взводу №1 роти №6 полку поліції особливого призначення старший сержант Вадим Радьков виборов 2 місце у ваговій категорії до 70 кг.

Оперуповноважений відділу кримінальної поліції Броварського управління лейтенант поліції Максим Кононенко здобув 3 місце у ваговій категорії до 90 кг.

У демонстрації техніки поліцейські Київщини здобули 2 місце.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.