п`ятниця, 22 вересня

Кінологи поліції Київщини провели День відкритих дверей для волонтерів, що опікуються врятованими тваринами (фото)

У притулку в Гостомелі відбувся День відкритих дверей. Там знаходяться тварини, які були врятовані після підриву російською армією Каховської ГЕС – про це повідомляє поліція Київської області.

До запрошених лекторів долучилась і співробітниця Кінологічного центру поліції в Київській області Катерина зі своєю хвостатою бандою. Разом із поліцейськими собаками Бентлі та Вандою Катерина прихопила ще двох домашніх вихованок, яких багато років тому забрала із найбільшого притулку для тварин у Європі – «Сиріусу».

На наочних прикладах поліціянтка продемонструвала ази навчання хвостатих та розповіла про те, як досягти успіху у дресируванні незалежно від віку та наявності породи собаки. Самі ж Бентлі, Ванда, Кліпса та Рада здивували та розчулили присутніх навичками слухняності та трюкового дресирування, а також приязністю до людей та підопічних притулку, навіть до кошенят.

Зазначимо, що організаторами заходу виступили добровільні волонтерські зібрання, створені з метою допомоги в подоланні трагедії. Проєкт було засновано Благодійним фондом “Україна. Об’єднані в різноманітності”. Завдяки зусиллям волонтерів цього фонду, врятовано близько 500 тварин. Тепер чотирилапі друзі шукають нові родини, які можуть дати їм любов і піклування. Тож закликаємо небайдужих громадян подарувати маленьким біженцям місце в своєму домі та своєму серці!

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.