Четвер, 21 вересня

Фонд держмайна виторгував за Триліський спиртзавод аж 6,5 тисяч гривень

На аукціоні з приватизації Триліського спиртзаводу (Київська обл.) перемогла громадянка Олена Дубіна з Тернополя. За цілісний майновий комплекс підприємства, що включає 40 будівель загальною площею понад 13 тис. кв. метрів, вона запропонувала 6553 гривні. Такі дані оприлюднено в системі Prozorro.Продажі.

Торги з продажу спиртзаводу, що пройшли 7 вересня, відбувалися за принципом гібридного голландського аукціону, який передбачає пониження ціни. Олена Дубіна була єдиною його учасницею. В підсумку ціна продажу «перенижчила» стартову у 100 разів (склала 1% від стартової).

Триліський спиртзавод розташований у Фастівському районі Київської області, за 79 км від столиці. З 2010 року не працює.

У ФДМУ, який можна було б запідозрити, що продав підприємство за безцінь, наголошують, що це не так. Що покупець, окрім згаданих 6,5 тис. грн за лот, зобов’язаний буде сплатити ще 11 млн гривень заборгованості — перед працівникам підприємства та перед бюджетом. І взагалі, зітхають з полегшенням у Фонді, то велике щастя, що Триліський спиртзавод вдалося продати: його вже декілька разів безуспішно намагались продати, але не знаходилось охочих його придбати.

Журналісти «Економічної правди» вирахували, що Олена Дубіна є головною бухгалтеркою компанії, яка станом на кінець 2022 року була фігурантом декількох кримінальних справ.

Нагадаємо, ФДМУ намагався продати Триліський спиртзавод ще 7 липня ц.р. Тоді стартова ціна за актив становила 1,2 млн грн.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.