п`ятниця, 24 березня

Київ переходить на сонячну електроенергію

З електроенергією у Києві стане трохи легше, принаймні деякі заклади отримають автономне електроживлення: у якості гуманітарної допомоги столиця отримала дві дві унікальні сонячні електростанції від французького виробника фотоелектричних панелей «Roy Group Energy», які встановлять у медичних закладах Святошинського району Києва – про це повідомляє прес-служба Київської міської ради. Для цього французи зібрали 250 тис. євро. Ще 50 тисяч євро надала компанія JCI. Одна з автономних електростанцій (25,6 кВт/год) працюватиме у Консультативно-діагностичному центрі. Інша (на 76,8 кВт/год) – у Святошинському психоневрологічному інтернаті. Монтаж електростанцій французькі спеціалісти розпочнуть уже сьогодні.
«Медичні заклади повинні працювати 24/7, щоб рятувати здров’я та життя киян. Але медики, в нинішніх умовах відключень електроенергії, не можуть надавати належну медичну допомогу тільки при світлі ліхтарів чи свічок. Повинне працювати спеціальне обладнання реанімації, лабораторії, для якого потрібна електрика. Тому ми продовжуємо забезпечувати об’єкти критичної інфраструктури столиці альтернативними джерелами живлення», – зазначив Віталій Кличко, міський голова Києва.
Загалом саме гуманітарна допомога від закордонних партнерів у значній мірі дозволяє підтримувати життя у Києві: від початку війни столиця отримала в якості гуманітарної допомоги 40 машин швидкої допомоги, 36 пожежних автомобілів, при цьому 2 з них відправили у Харків, який постійно терпить від російських обстрілів та 72 автобуси. Ну а роботу багатьох установ міста вдається підтримувати за допомогою сотень генераторів, які передали партнери в якості допомоги.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.