Вівторок, 28 березня

Зникнення дівчини в Києві: з’явилися нові подробиці

Ірина пішла з дому вночі, коли її рідні спали, а напередодні звільнилася з роботи.

24-річна Ірина Найденко, яка пропала в Києві в ніч з 12 на 13 квітня, напередодні зникнення звільнилася з роботи. Про це в Facebook повідомила дівчина, яка працювала із зниклою в одній з приватних медичних клінік.

“Я разом з Ірою працювала. Останній раз її бачила 6-го числа в клініці, запитала, чому звільняється. Вона сказала – можливо, взагалі переїду. Я запитала: з хлопцем? Вона відповіла: так! За її словами, я зрозуміла, що вона тому і кинула роботу – через те, що знайшла кого-сь і думає змінювати місце проживання. Іра дуже спокійна і приємна дівчина, такий вчинок взагалі на неї не схожий, все за неї дуже переживаємо. Швидше б вона повернулася, будемо сподіватися на краще!”, – пише Liliya Kozlova.

Тим часом, йдучи з дому, дівчина залишила документи і свій телефон і не взяла грошей. За словами сестри, яка створила сторінку Ірини в Facebook для її пошуків, дівчина все видалила зі свого телефону. “Вона пішла, коли всі спали. Ніяких сварок не було”, – пише сестра зниклої. Як виявилося, про зникнення дівчини не знав і її хлопець. “Був у Польщі. Він відписався вчора. Він не в курсі”, – повідомила сестра.

Рідні Ірини вже звернулися до поліції, правоохоронці порушили кримінальну справу і приступили до пошуків дівчини. Тим часом рідних зниклої киянкипочали дошкуляти аферисти. “Двічі виродки телефонували і викуп за неї вимагали. На чужому горі хочуть нажитися”, – повідомила сестра Іри.

Знайомі Ірини Найденко стверджують, що дівчина була дуже спокійною і новина про її втечу з дому називають несподіваною – для дівчини, за їхніми словами, такий вчинок явно невластивий.

Нагадаємо, прикмети Ірини Найденко: зріст 176, пряме світле волосся, сіро-зелені очі, на лівій руці біля зап’ястя татуювання із зображенням мамонта.

Була одягнена: чорна довга толстовка із зображенням Курта Кобейна, низькі білі кеди і велика бежева сумка.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.
ТЕГИ: