Зниклу студентку відрахували з університету

578
Мукаддас Насирлаева
Мукаддас Насирлаева

Студентка НМУ імені О. О. Богомольця Мукаддас Насирлаева з Туркменістану, яка, за даними поліції, стрибнула з моста в Києві, 18 січня 2017 року було відраховано з вузу за порушення міграційного законодавства.

Про це заявила адміністрація університету.

«Мукаддас була відрахована з НМУ за порушення міграційного законодавства. Термін дії її візи закінчився 17.12.2017 року. До цього часу Насирлаева не оформила посвідку на проживання і не поїхала до Туркменістану, щоб отримати нову візу. 18 січня медичний університет повідомив про розірвання контракту з Мукаддас Насирлаевою на підставі порушення студенткою міграційного законодавства, 24 січня їй було вдруге особисто повідомлено про підписання наказу про відрахування з університету, оскільки ситуація не змінилася », – йдеться в повідомленні.

Зниклу студентку відрахували з університету

Адвокат сім’ї Насирлаевой Ровшанбек Розметов впевнений, що адміністрація університету відрахувала Мукаддас заднім числом.

«НМУ ім. Богомольця в “кращих” традиціях чиновників Радянського Союзу відрахував Мукаддас заднім числом. Вони пишуть, що за станом на 18.02.2018 р не знають що сталося з Мукаддас », – написав він у своєму Facebook.

Адвокат сім’ї Насирлаевой Ровшанбек Розметов впевнений, що адміністрація університету відрахувала Мукаддас заднім числом. «НМУ ім. Богомольця в “кращих” традиціях чиновників Радянського Союзу відрахував Мукаддас заднім числом. Вони пишуть, що за станом на 18.02.2018 р не знають що сталося з Мукаддас », – написав він у своєму Facebook.