Понеділок, 29 травня

Зміни в русі у Києві на Золотоворітській

Встановили стовпчики-делінеатори по вулиці Золотоворітській. Про це ТопКиєву розповіла наша читачка Daria Sipigina:
“Тепер недобросовісні водії не зможуть паркуватися на велосмузі, наражаючи велосипедистів і пішоходів на небезпеку. Найцентральніша частина міста, її обличчя — не великий паркінг у три ряди. Це місце для людей. 
Зараз на велосмузі 0 автівок. Так, як має бути у будь-якій цивілізованій країні, де права громадян поважаються, перш за все, іншими громадянами. До встановлення стовпчиків велосмугою паркувалася 31 (!) автівка. Дві головні причини, які я місяцями чула від порушників: ‚А де мені паркуватися?‘ і ‚А чому іншим можна, а мені ні?‘. Моя традиційна відповідь — ‚Поруч є метро‘ — завжди лишалася без коментаря.
Ціна такого результату — дуже багато особистого часу, чимало зусиль, які увесь цей час, якщо чесно, здавалися сізіфовими, а також надзапас стійкості і стресостійкості. Постійне виснажливе спілкування з поліцією, КМДА, Дептранспорту та іншими структурами.
Вкрай непросто боротися проти системи, яка відмовляється визнавати твої права. Того, через який відвертий треш довелося пройти, аби перемогти у цій боротьбі з вітряками, вистачить на окремий допис, який буде значно довшим за цей.
Хтось скаже, що стовпчики — неідеальне рішення. Можливо. Але це єдине ефективне рішення з огляду на лякаючу нахабність водіїв, які багато місяців блокували велосмугу і закидали образами і погрозами мене і тих, хто намагався боротися за справедливість. Вони мають знати, що їхні дії не лишатимуться безкарними. Для цього закон має працювати. Справедливість — тріумфувати. Тоді ми розвиватимемося як суспільство. Мрія? Нехай. Але вчора вона перетворилася на реальність.
Сподіваюся, що ця історія надихне інших. Кожен може змінити стан речей навколо себе. Небайдужість — початок багатьох звершень.
До зустрічі на Золотоворітській”.
ВІД РЕДАКЦІЇ: Будь-хто із наших читачів може запропонувати ТопКиєву новину і ми розглянемо її. Адже наша агенція – для усіх читачів! 
Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.