Зірка фільму «Хоббіт» прогулявся по зимовому Києву (фото, відео)

383
Зірка фільму «Хоббіт» прогулялася по зимовому Києву (фото, відео)
Фото: @manubennett

Відомий голлівудський актор і зірка фільму «Хоббіт» Ману Беннет прогулявся по засніженому Києву і поділився фотографіями української столиці в своєму Instagram.

Голлівудський актор не тільки публікує фотографії з Києва, а й розповідає, що на них зображено. Також він активно ділиться з підписниками своїми враженнями від української столиці.

Наприклад, Ману сфотографувався поруч з монументом загиблим у Бабиному Яру, Муралу, присвяченим Сергію Нігояну, і білбордами, які закривають фасад Будинку профспілок.

Зірка фільму «Хоббіт» прогулявся по зимовому Києву (фото, відео)

«Болісний пам’ятник, що втілює жахи війни. Так чи інакше, ми всі пристрасно любимо життя, намагаючись уникнути утисків і жити без упереджень. Прибуття в це місце стало причиною моєї подорожі, після того як я прочитав про звірства, які відбувалися тут, в Києві, під час світової війни. Дуже протвережує », – розповів Беннет в підписі до фото.

Зірка фільму «Хоббіт» прогулявся по зимовому Києву (фото, відео)

«Мурал, присвячений активісту, вбитому під час революції 2014 року. Його ім’я Сергій Нігоян. Перша жертва? »- підписав актор фото біля Муралу, на якому зображений герой революції.

З якої причини Беннет вирішив відвідати українську столицю, поки невідомо.

Актор Ману Беннетт зіграв в трилогії «Хоббіт» ватажка орків на ім’я Азог. Також він відомий завдяки ролі Крикса в серіалі Starz «Спартак: кров і пісок».