Жителів столиці запрошують на виставку тюльпанів

2008
тюльпани

У квітні на Співочому полі пройде велика виставка тюльпанів «Вокруг света». Про це повідомляється на сторінці заходу в Facebook.

Грандіозна виставка тюльпанів «Вокруг света» відбудеться на Співочому полі з 20 квітня по 27 травня. Гості виставки зможуть помилуватися унікальними квітковими інсталяціями, покататися на всесезонной тюбинг-гірці довжиною 70 метрів, відвідати дитячий парк атракціонів, мотузковий парк та ярмарок хендмейд, екоярмарку і виставку ландшафтного дизайну.

Крім іншого, відвідувачів чекають квіткова ярмарок, гастрономічна зона, відкритий кінотеатр, вечірня лаунж-зона, різні майстер-класи та багато іншого.

«Гарантуємо неймовірне весняний настрій, теплі посмішки, веселощі, повний релакс і максимум приємних вражень для вас і ваших рідних», – обіцяють організатори.

Виставка «Вокруг света» пройде на Співочому полі з 20 квітня по 27 травня. Адреса: вул. Лаврська, 33. Вартість квитків: дитячий – 25 грн, дорослий – 50 грн. Для багатодітних сімей, пенсіонерів, учасників АТО, інвалідів та учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС – вхід безкоштовний.