Журналісти «ТСН» протестують проти появи Оксани Марченко в проекті «Танці з зірками» на каналі «1 + 1»

712

Ситуацію прокоментував генеральний директор «1 + 1 медіа» Олександр Ткаченко.

Повідомляє Детектор Медіа

На фейсбук-сторінці Івана Гребенюка, кореспондента «ТСН», опублікована відкрита заява співробітників телевізійної служби новин, в якому редакція висловлює незгоду з можливою появою телеведучої Оксани Марченко в проекті «Танці з зірками», який виходить на каналі «1 + 1»:

«Ми, журналісти Телевізійної служби новин, дізналися про те, що в найближчому сезоні шоу «Танці з зірками» на «1+1» може взяти участь Оксана Марченко.
Ми не поділяємо це рішення керівництва каналу і засуджуємо появу в телевізійному ефірі особи, яку пов’язують близькі стосунки з президентом Російської Федерації Путіним. Чоловік Марченко, Віктор Медведчук, неодноразово робив проросійські заяви, зокрема, нібито про те, що в Україні триває не зовнішня агресія, а громадянська війна. Подружжя жодного разу за роки війни не засудило російську агресію на Донбасі та анексію Криму.

Навіть той факт, що шоу є розважальним, не виправдовує появи дружини Медведчука Оксани Марченко в ефірі нашого телеканалу.

ТСН як невід’ємна складова «1+1», завжди чітко і послідовно стояла на позиціях територіальної цілісності, незалежності та збереження суверенітету України. Для нас – це не чужа війна. А патріотизм – не просто слова. Репутація ТСН – це репутація кожного з нас.

Як колектив ТСН, ми не можемо вплинути на інший проект каналу, але залишаємо за собою право публічно висловлювати свою позицію щодо цієї ситуації і хочемо запевнити, що рішення каналу «1+1» не позначиться на редакційній політиці Телевізійної служби новин», -йдеться в заяві. До нього додається копія документа, підписаного співробітниками редакції. На момент публікації під заявою стоїть 34 підписи.

Ситуацію прокоментував генеральний директор «1 + 1 медіа» Олександр Ткаченко: «Ми неодноразово заявляли, що робота служб інформації в« 1 + 1 медіа »будується виключно на принципах редакційної свободи і неупередженості. Журналісти мають право висловлювати свою думку в тому числі і з приводу рішень каналу. Проте, хотів би відзначити, що в проекті «Танці з зірками» беруть участь найяскравіші зірки українського шоу-бізнесу, незалежно від своїх політичних поглядів і переконань. Як показують результати досліджень, серед тих, кого було б цікаво побачити глядачам на паркеті – в тому числі, і Оксана Марченко. Впевнені, серед 14 пар учасників кожен зможе знайти собі фаворитів », – йдеться в поширеному прес-службою заяві у відповідь на звернення« Детектора медіа »з приводу ситуації, що склалася.