Жадібність надзвичайна: мережу підняв на вуха інцидент у київському кафе

1597
Жадібність надзвичайна: мережу підняв на вуха інцидент у київському кафе

Мережу обурило грубе обслуговування в одному з кафе на вокзалі в Києві.

Про інцидент повідомив редактор Юрій Чабан на своїй сторінці в Facebook, пише obozrevatel.com.

“Чекаючи свій потяг, зайшов у нічне кафе на київському вокзалі. Не маленьке. Не забігайлівка. З ім’ям. Мережа (“Nero Aroma” називається). Купив чаю, як годиться. Не дешево – за 40 грн. Сиджу, п’ю. Принагідно телефон заряджаю від розетки, яка під моїм столом”, – розповів він.

Бармен попросила чоловіка пересісти, оскільки в кафе прийшли три дівчини. Після цього, не дочекавшись відповіді, співробітниця закладу підійшла до столу і перенесла чайник з чаєм за інший столик – у дверей, де не виявилося розетки.

За словами Чабана, вибачень від бармена не було.

“Тут Вам не зал очікування, нічого тут розсиджуватися і телефони заряджати! Попили чай і вперед – на вихід!”. “Розсиджуватися” – це 5-10 хвилин з моменту замовлення. “Так я ще не попив. І взагалі – чай ​​гарячий, я б за цей час не зміг його випити чисто фізично”, – процитував він діалог із барменом.

Після чого дівчина перейшла на відверту грубість.

“Так що мені Ваші сорок гривень – у мене он люди набагато більше залишають!”

(Схоже, вона мала на увазі саме тих трьох дівчат, яких посадила за стіл, де сидів я). Тут у мене немов мову відібрало. Бо мене ситуація просто приголомшила.

Я мовчки пересів за той столик біля дверей, за який мене пересадили, зробив селфі біля чашки чаю і взявся писати цей пост”, – підсумував Чабан.