Неділя, 5 лютого

Зеленський опублікував свою передвиборчу програму

Зміни до неї можуть запропонувати всі охочі.

Пише ТСН

Володимир Зеленський оприлюднив свою передвиборчу програму.

У тексті, оприлюдненому на його сайті, наголошується, що балотується Зеленський лише на один термін.

Своїм першим законопроектом він називає законопроект “Про народовладдя”, який буде формувати основні завдання для влади зокрема через референдуми. 

Також у програмі кандидат у президенти пропонує внести законопроекти про зняття недоторканності з президента, нардепів та суддів, про імпічмент президента та відкликання народного депутата. Вибори до Верховної Ради та місцевих рад Зеленський пропонує проводити за відкритими списками, а кнопкодавство та прогули засідань вважати підставою для позбавлення мандату.

У своїй програмі Зеленський пропонує провести референдум щодо вступу України до НАТО, а зарплату для українських захисників зробити на “рівні натівських стандартів”.

“Перед гарантами Будапештського меморандуму і партнерами з ЄС ми ставитимемо питання підтримки України у прагненні завершити війну, повернути тимчасово окуповані території і змусити агресора відшкодувати завдані збитки. Здача національних інтересів і територій не може бути предметом жодних перемовин”, – йдеться у тексті.

Також Зеленський пропонує запровадити суд присяжних для кримінальних злочинів. 

У передвиборчій програмі кандидата в президента виділені і питання економіки. Першочерговими Зеленський виділяє детінізацію економіки, свободу конкуренції, розвиток внутрішнього виробництва, довгострокове кредитування та гарантії іноземним інвесторам.

У програмі кандидата пропонується впровадити і  “економічний паспорт українця”, за яким громадяни зможуть накопичувати на своєму рахунку частину від реалізації державою природніх благ.

Серед пунктів у програмі – відновлення програми молодіжного житлового кредитування  та “гідне пенсійне забезпечення”. Прогнозованих сум виплат у програмі не наводиться.

Окрім цього Зеленський пропонує автоматизувати усі публічні процеси, а голосування на виборах та референдумах проводити через інтернет.

До кожного з пунктів охочих пропонують внести пропозиції. Кінцева дата їх приймання – 29 січня. 

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.