«Здирали рубанком»: з лавочок на Львівській площі зняли жовту фарбу

333

Творці лавочок кажуть, що комунальники знову все зіпсували.

Минулого тижня працівники комунальних служб пофарбували в жовтий колір нові дерев’яні лавочки TUYVO, розроблені дизайн-студією 2Bgroup, які  встановлені на Львівській площі. Дизайнерським ж задумом було залишити лавочки просто полакованими.

Однак, така самодіяльність кмунальників викликала обурення як з боку самих дизайнерів, так і серед багатьох урбаністів і користувачів соцмереж.

«Мабуть, комунальним службам було лінь шліфувати деревину і покриват її лаком, який не закладений в бюджет», – розповіли дизайнери.

Днями комунальники вирішили виправити свою помилку і зняли з лавочок жовту фарбу. Але щось знову пішло не так. В процесі роботи працівники УЗН Шевченківського району пошкодили деревину, покрили вже пофарбований метал ще одним шаром фарби, а торці лавочок зафарбували чорним.

«Сумно про це говорити, але, мабуть, краще було залишити їх жовтими … Для чого потрібно було фарбувати торці дерева чорною фарбою? Для чого покривати метал з порошковим фарбуванням ще одним шаром олійної фарби? Жовту фарбу теж потрібно наносити на деревину з розумом, а не просто так, аби намастити. Відкривали чим? Морилкою? А жовту фарбу, вибачте, чим знімали? Рубанком? »- обурилися дизайнери і заявили, що тепер лавочки« померли назавжди ».