Четвер, 21 вересня

Завтра столицею пройде парад помічників Святого Миколая

У вівторок, 19 грудня, о 15:00 біля Київської міської державної адміністрації (вул. Хрещатик, 36) відбудеться старт урочистої ходи волонтерів – помічників Святого Миколая.

Про це повідомили у Київському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. 

На початку заходу одягнені у новорічні костюми волонтери мережі Центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді м. Києва та лідери дитячих та молодіжних громадських організацій отримають від Посланців миру Всеукраїнської молодіжної громадської організації (ВМГО) «Національна Організація Скаутів України» Світло Миру з Віфлеєму – символ Миру та злагоди. Після цього з привітаннями, подарунками та солодощами вони крокуватимуть на Михайлівську площу, вітатимуть киян та гостей столиці. 

Кожен охочий зможе отримати часточку Світла Миру з Віфлеєму від 
волонтерів – помічників Святого Миколая. 

Організатори ходи: Київський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (КМЦСССДМ), ВМГО «Національна Організація Скаутів України» за сприяння Служби у справах дітей та сім’ї КМДА. 

Як нагадують у Київському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, за доброю традицією понад 10 років поспіль під час ходи волонтери Центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді м Києва, лідери дитячих, молодіжних громадських організацій крокують Києвом, вітають киян, гостей міста з новорічними святами. 

Хода проходить у рамках традиційної акції КМЦСССДМ «Не забудь 
привітати», що триває 15 років поспіль та спрямована у першу чергу на привітання дітей з сімей, які опинились у складних життєвих обставинах (в тому числі з сімей, які внутрішньо переміщені зі Сходу України, а також з сімей, де є учасники АТО, багатодітні, малозабезпечені та інших). Починаючи від 19 грудня і до Різдва, молоді помічники святого Миколая разом з подарунками та привітаннями понесуть часточки «Світла Миру з Віфлеєму» у «Центри соціально-психологічної реабілітації для дітей та молоді з функціональними обмеженнями», прийомні сім’ї, дитячі 
будинки сімейного типу та сім’ї, які опинились у складних життєвих обставинах. 

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.