Забудовник вирубав в Пущі-Водиці понад 200 дерев

289

Згідно з рішенням Київради повинні були зрубати тільки одне дерево.

У Пущі-Водиці на вулиці Квітки Цісик «Київміськбуд» вирубав більше 200 вікових дерев, тоді як повинен був зрубати лише одне. Про це повідомляє «Вечірній Київ» з посиланням на депутата Київради Сергія Гусовського.

«Згідно з рішенням Київради повинні були зрубати тільки одне дерево, а насправді знищили 214. Це феноменального історія, коли з білого роблять чорне», – сказав Гусовський.

Ділянка площею 0,69 га на вулиці Квітки Цісик, 35-36 два роки тому був надана «Київміськбуду» в оренду на 15 років. Планувалося, що тут побудують рекреаційно-оздоровчий комплекс. Однак, в січні 2019 року представники Мінрегіонбуду не погодилися з відхиленням від державних будівельних норм. Експерти відзначили, що там під виглядом готелю зводиться житло. Це є порушенням будівельних норм, так як для житла та готелю вимоги абсолютно різні.

При цьому на сайті «Київміськбуду» зазначено, що за адресою вулиця Квітки Цісик, 35-36 зводиться «Апарт-комплекс в Пущі-Водиці», який буде складатися з семи секцій, в кожній по п’ять поверхів.

Житель Пущі-Водиці Ігор Кірікевіч розповів на своїй сторінці в Facebook, що місцеві жителі і поліція зайшли на дільницю на вулиці Квітки Цісик і виявили, що забудовник вирубав 214 вікових дубів, сосен і кленів. Більшу частину зрубаних дерев з ділянки вже вивезли.

«Велику частину чудової деревини” Київміськбуд “уже вивіз і, мабуть, гарненько продав, але навіть те, що залишилося … колоди в метр в діаметрі, величні сосни, вік яких був 90-120 років. Багато старих Пуща відверто плакали: ці дерева пережили Громадянську війну і Другу Світову », – написав Ігор.

Також чоловік зажадав зупинити будівництво і притягнути до відповідальності причетних до вирубки дерев.