З Києва запустять новий залізничний маршрут до Вроцлава

957

Запуск маршруту обумовлений популярністю поїздів в Європу.

У суботу, 8 грудня, з Києва почнуть курсувати безпересадочні вагони до Вроцлава. Про це повідомляє прес-служба «Укрзалізниці».

Вагон в складі поїздів № 749 / 51-52 / 750 відправлятиметься з Києва щодня о 14:07 і прибуватиме до Вроцлава на наступний день о 11:25. У зворотному напрямку вагон відправлятиметься о 16:30 і прибуватиме до Києва на наступний день о 17:14. Нові безпересадочні вагони курсуватимуть з зупинками, зокрема на станціях Львів, Перемишль, Краків і Люблинець.

«Крім того, в новому графіку руху пасажирські поїзди курсуватимуть в ряд важливих туристичних і ділових центрів Європи. Зокрема, до Варшави, Відня, Будапешта, Вільнюса, Риги, Бухаресту, Кошице, Краків, Дебрецен, Люблін і інші », – розповів глава« Укрзалізниці »Євген Кравцов.

Введення безпересадочних вагонів до Вроцлава обумовлено збільшенням попиту на міжнародні напрямки. Найпопулярнішим напрямком залишається Київ – Перемишль, також популярністю користується поїзд Київ – Варшава. Всього в новому графіку руху курсуватимуть 40 міжнародних поїздів, з них 20 – в країни Європи.