Середа, 1 лютого

Як зміниться Солом’янський ландшафтний парк після реконструкції (фото)

У Києві почали реконструювати Солом’янський ландшафтний парк і показали, як він виглядатиме після завершення робіт.

У Києві почалася реконструкція Солом’янського ландшафтного парку і жителям столиці показали, як виглядатиме територія після закінчення робіт.

Про це повідомляє «Хмарочос».

Повідомляється, що в парку не планують вирубувати дерева, крім хворих і тих, що знаходяться в аварійному стані. У той же час, там облаштують газони та висадять багаторічні рослини.

«З огляду на всі зміни, ціна реконструкції повинна знизитися приблизно до 120 000 000. Це 5-6 мільйонів гривень за гектар території, і це насправді невелика вартість у порівнянні з іншими проектами», – розповів в.о. директора комунального підприємства Станіслав Дьомін.

Також Дьомін зазначив, що в Солом’янського парку є досить ініціативні активісти, які забороняють що-небудь міняти під час реконструкції. Зокрема, мова йде про доріжки парку: комунальники планували використовувати для них велику ФЕМ-плитку, а активісти наполягали на бетонному покритті. В результаті вирішили використовувати покриття з асфальту і граніту, яке буде витримувати деформацію краще, ніж бетон і є нейтральним з точки зору естетики.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.
ТЕГИ: