Як кияни відреагували на підвищення проїзду. Біля кас утворилися величезні черги (фото)

475

Напередодні підвищення вартості проїзду кияни поспішають поповнити картки за старою ціною.

Біля кас столичного метрополітену утворилися величезні черги – кияни поспішають купити проїзні квитки перед підвищенням цін на проїзд в громадському транспорті. Про це повідомляє «Інформатор».

Сьогодні останній день, коли картку метро можна поповнити за ціною 4 грн 50 коп. за поїздку. Вже завтра, 14 липня, ціна виросте до 6 грн 50 коп. за проїзним і до 8 грн за жетон.

Також про подорожчання проїзду жителям столиці нагадала прес-секретар «Київського метрополітену» Наталка Макогон. Вона уточнила, що куплені напередодні подорожчання поїздки будуть дійсні за ціною 4 грн 50 коп.

Також в прес-службі «Київського метрополітену» розповіли, що столична підземка переходить з синіх жетонів на зелені. Один жетон можна буде обміняти в будь-якій касі, два і більше – в сервісних центрах на станціях «Майдан Незалежності», «Дорогожичі», «Політехнічний інститут», «Дарниця» (вестибюль № 2) з 8 до 19 без вихідних. Жетони можна буде обміняти без доплати до кінця серпня. З 1 вересня сині жетони не підлягатимуть обміну і гроші за них не повернуть.