Четвер, 28 вересня

Всі київські ТРЦ перевірять на пожежонебезпечність

За дорученням мера Києва в столиці проведуть перевірку систем пожежної безпеки в торгово-розважальних центрах, комплексах та інших установах масового перебування людей.

Таке рішення було прийнято для того, щоб не допустити повторення трагедії, що сталася в російському місті Кемерово, повідомляє прес-служба КМДА.

«Ми шоковані трагедією, що сталася в Кемерово. Пожежа викликала велику кількість жертв, забрала життя людей, серед яких було багато дітей. З огляду на це, мер Києва доручив перевірити на відповідність нормам пожежної безпеки всі торгово-розважальні комплекси та інші місця масового перебування людей. Звертаю увагу власників торгово-розважальних закладів, інших установ масового перебування людей на необхідність упорядкувати і забезпечити надійну роботу систем протипожежної безпеки », – заявив заступник голови КМДА Петро Пантелєєв.

Міська влада вже звернулася в ДСНС з проханням якомога швидше організувати спільні перевірки установ.

Нагадаємо, що 25 березня в ТРЦ «Зимова вишня» в російському місті Кемерово сталася сильна пожежа. В результаті пожежі, за офіційними даними, загинули 64 людини, декілька десятків постраждали.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.