Вроджена елегантність: Зеленська підкорила Берлін незвичайним образом

724
Олена Зеленська (фото: instagram.com/olenazelenska_official)
Олена Зеленська (фото: instagram.com/olenazelenska_official)

Олена Зеленська вразила зовнішнім виглядом

Напередодні президент України Володимир Зеленський у супроводі своєї дружини Олени полетів у Берлін. Перша леді України вже освоїлася і щосили публікує фотозвіти з різних зустрічей та візитів. Так, учора вона шокувала мережу Instagram новим знімком, який був зроблений на вулицях Німеччини, пише РБК.

“Перед початком офіційних заходів мала можливість ближче познайомитись зі столицею Німеччини. Екскурсія в будівлі німецького парламенту – Бундестагу. У супроводі дружини посла Світлани Мельник піша прогулянка Потсдамською площею, оглядова поїздка на екскурсійному автобусі. А ви знали, що в берлінських екскурсійних автобусах діє україномовний аудіогід?”, – підписала захоплена Зеленська.

 
 
 
 
 
Переглянути цей допис в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Офіційний візит Володимира триває, і сьогодні ми в Берліні. Місто з вражаючою архітектурою та історією. Перед початком офіційних заходів мала можливість ближче познайомитися з столицею Німеччини. Екскурсія в будівлі німецького парламенту – Бундестагу. У супроводі дружини посла Світлани Мельник піша прогулянка Потсдамською площею, оглядова поїздка на екскурсійному автобусі. А ви знали, що в берлінських екскурсійних автобусах діє україномовний аудіогід?

Допис, поширений Olena Zelenska (@olenazelenska_official)

Трохи пізніше Олена Зеленська опублікувала ще одне фото. “Зустріч з Федеральним Президентом Німеччини Франк-Вальтером Штайнмайєром та пані Ельке Бюденбендер в офіційній резиденції, палаці “Bellevue”, – зазначено під знімком.

 
 
 
 
 
Переглянути цей допис в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Зустріч з Федеральним Президентом Німеччини Франк-Вальтером Штайнмайєром та пані Ельке Бюденбендер в офіційній резиденції, палаці «Bellevue”.

Допис, поширений Olena Zelenska (@olenazelenska_official)

Підписники тут же взялися коментувати зовнішній вигляд першої леді України. Стиль Зеленської здався фанатам дуже елегантним:

  • На Вас велика відповідальність, ви приклад для багатьох жінок України, бажаю вам сил і рівного шляху, Ви молодець!
  • Радує і дивує те, що Олена звичайна, проста і, мабуть, безпафосна людина… Дуже хотілося б, щоб люди завжди залишалися людьми, незважаючи на посаду і статус!
  • Красуня. Обожнюю спостерігати за вашими фотографіями, адже завжди дуже стильна і неймовірно красива.
  • Ви така спокійна, у Вас відчувається вроджена елегантність і гідність. Пишаюся вибором нашого народу і вірю Вам.
  • Розум, краса, гідність і щирість.