“Вони серед нас”: Приходько показала підтримку “ДНР” у Дніпрі (відео)

231

Співачка зробила відомим хлопця, який рекламує сервіс доставки товарів в окуповане місто

Відома українська співачка та волонтерка Анастасія Приходько показала в мережі підтримку незаконних збройних формувань, зокрема, так званої “ДНР” в Дніпрі, повідомляє Стайлер.

На своїй сторінці у соцмережі Instagram вона опублікувала відео, на якому молодий хлопець під виглядом “лайфхака” рекламує сервіс для відправки товарів в окупований Донецьк з РФ.

“Ой, дивіться на хлопчика з Дніпра! Він тут рекламує сайти, з яких можна “в Росію з Донецька ну або з “ДНР” відправляти посилочки” … Ось, вони серед нас! Робимо його відомим! Нехай всі знають, хто допомагає в сервісі …” – написала Приходько.

Пізніше вона пояснила свою позицію.

“Прям стільки людей хороших вилізло! Відповідаю відразу і всім! Я не читаю ту х*йню, яку ви пишете! З Донецька хлопець – добре! Мама там – добре! Але в часи, коли війна, і кожен день гинуть люди, робити рекламу “як можна в Донецьк передати з Росії”, або “виїхати в Україну”, що Донецьк вже не Україна?

І для мене він не популярний і не зразок! Тільки сьогодні про нього дізналася Я не кажу про нього, як про людину, а кажу, що така реклама – це дуже погано! Бачу, у половини мізків немає! Шкода молодь”, – зазначила співачка.

 

Прям Стільки людей гарних вилізло!))) Відповідаю одразу і всім! Я не читаю ту хуйню яку ви пишете! З Донецька хлопец добре! Мама там добре! Але в часи коли війна і кожного дня гинуть люди, робити рекламу як Можно в Донецьк передати з Росії, або «виїхати в Україну» що Донецьк вже не Україна чи що? І для мене він не популярний і не взірец! Тільки сьогодні про нього дізналась. Я ж не кажу за нього як за людину, а кажу що така реклама це дуже погано! Бачу що в половину мізків немає! Шкода молодь. Так дітки спати, бо мама гроші не дасть завтра в школу)))

Допис, поширений Анастасія Приходько (@prykhodko_official)