Водії виривають боларди на Андріївському узвозі (відео)

271

Водії виривають боларди на Андріївському узвозі, щоб проїхати, а потім ставлять їх назад.

На Андріївському узвозі водії, щоб проїхати по пішохідній вулиці, виривають підняті боларди, а потім ставлять їх назад. Відео одного з подібних інцидентів опублікувала Юлія Нікітіна.

У відеоролику видно, як водій-іноземець, весело усміхаючись, ставить вирваний ним боллард назад в отвір. На пішохідній частині Андріївського узвозу стоїть його автомобіль. Можливо, автомобіліст не тільки вирвав боллард, але і пошкодив його. У відповідь на питання Юлії, чи правильно він, на його думку, робить, водій відповідає, що його чекають люди.

«Протягом  року-півтора після запуску болардів я намагалася з’ясувати, хто конкретно винен в тому, що машини продовжують їздити і паркуватися на Андріївському узвозі. Це помилка нашої проектної команди на етапі узгодження правил? Це пов’язано з поганою роботою Подільської РДА та КП “ПоділБлагоустрій”? Або хто, чорт візьми, винен в тому, що проект, ініційований особисто мером Кличком і реалізований за рахунок фінансових і організаційних ресурсів мецената, майже ніяк не змінив стан речей в пішохідній зоні Андріївського? »- задається питаннями жінка.

Після того Юлія додає, що їй вдалося з’ясувати, що винна Національна поліція. За словами киянки, до сих пір жоден водій, який скоїв порушення на Андріївському узвозі, не покараний. І це незважаючи на те, що на вулиці встановлено безліч камер відеоспостереження.