Водій вигнав з маршрутки дитини з вадами слуху (фото)

519
Водій вигнав з маршрутки дитини з вадами слуху (фото)

Водій столичної маршрутки № 509 вигнав з автобуса дівчинку з проблемами слуху. Про це розповіла мати дитини Наталя Синчак на своїй сторінці в Facebook.

За словами жінки, її дочка поверталася з тренування. Зайшовши в маршрутку, показала посвідчення про інвалідність. Однак водій, проїхавши півтори зупинки, вигнав дівчинку з салону, не дивлячись на те, що у дитини були гроші на проїзд.

«Дитина показала посвідчення, водій урод проїхав півтори зупинки, відкрив двері і показав вийти дитині. Хоча гроші у неї були. У мене двоє дітей, і обоє слабочуючі, ніколи вони не ходять без грошей. Дочка вийшла і відразу зателефонувала мені по відеозв’язку. Істерика була, але я її відразу заспокоїла », – розповіла Наталя.

Мати забрала дівчинку і поїхала на зупинку 509 маршрутки. Після розмови з контролером і іншими водіями маршруту вдалося знайти чоловіка, який вигнав дівчинку.

«Ми дочекалися, і це виявилися вони, два виродка. Вони навіть і не заперечували, що була ця дитина, запам’ятали її. Ну і потім “Остапа понесло” – це я про себе. Їх врятувало те, що поруч була дитина. Написала це я, щоб люди розуміли, які суки працюють у нас в маршрутках. Те, що цю справу я так не залишу, нехай не сумніваються. Особливо після слів, що мене бог покарав. Мене бог нагородив моїми дітьми. А то, що вони їздять самі, хлопці, ми не вічні, і треба вчити дітей жити в нашому суспільстві », – написала жінка.