Середа, 1 лютого

Водій Uber затиснув руку поліцейського склом і протягнув по вулиці (фото)

Інцидент стався під час перевірки документів.

12 листопада на вулиці Велика Васильківська патрульна поліція затримала таксиста. За словами правоохоронців, він відмовився надати поліції документи, а після затиснув вікном руку поліцейського і намагався сховатися. Патрульні змушені були застосувати спецзасоби. Про це пише «Інформатор».

За словами патрульних, таксі стояло на вулиці Великій Васильківській на місці для інвалідів. Поліцейські підійшли до таксиста і попросили надати їм посвідчення водія і страховку на транспортний засіб. Її чоловік марно шукав близько 20 хвилин, а інші документи не передавав в руки. В ході діалогу, з невстановленої причини, рука поліцейського виявилася затиснута склом, після чого патрульний забризкав водія перцевим балончиком, а той почав рух. Поліцейський біг за автомобілем близько 10 метрів, після чого транспортний засіб зупинився. Водія дістали з салону, поклали на землю і наділи йому наручники.

Іван, водій таксі, має своє бачення ситуації. Він повідомив, що закрив вікно, тому що поліцейські почали ломитися до нього в машину: «Я спілкувався з власником автомобіля по телефону, щоб дізнатися, де в машині лежить страховка. Як раптом поліцейські почали кричати і ломитися до мене в автомобіль, я злякався і закрив вікно. Лейтенант відразу почав розпилювати газ в салон, я в стані афекту почав рух, але потім зупинився, тому що нічого не бачив. Вони мене дістали з машини і били, у мене болить ребро », – розповів водій Uber.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.