Влада Києва має намір перевірити автоперевізників після аварії на вулиці Олени Теліги

530
В аварії двох столичних маршруток постраждало 15 осіб (dtp.kiev.ua)
В аварії двох столичних маршруток постраждало 15 осіб (dtp.kiev.ua)

У Києві пройдуть перевірки автоперевізників на міських автобусних маршрутах. Про це повідомив заступник міського голови Микола Поворозник в Facebook.

Перевіряти будуть дотримання вимог укладених договорів, а також дотримання норм і стандартів безпеки перевезень пасажирів. В першу чергу перевірять технічний стан авто, наявність і результати медичних обстежень водіїв.

Поворозник підкреслив, що перевірки стосуються перевізників комунальної та приватної форм власності.

Заступник голови Київської міської державної адміністрації Дмитро Давтян заявив, що подібні перевірки відбуваються регулярно, однак зараз їх мають намір посилити:

«Реакція буде миттєвою, а санкції – безкомпромісними. Ні форма власності, жоден інший фактор не матиме значення. Перевірці підлягають і приватні, і комунальні перевізники. Адже безпека пасажирів – понад усе. Тих компаній, які цього не розуміють, ми змусимо піти з ринку », – додав Давтян.

16 лютого в Києві на вулиці Теліги сталася ДТП з двома маршрутками «Богдан» – одна з них на великій швидкості хотіла перебудуватися зі своєї смуги і при цьому підрізала іншу маршрутку. В аварії постраждали 15 осіб, двоє з них знаходяться в критичному стані.