Віталій Кличко повернеться на ринг заради бою з Льюїсом

528

Бій між Кличком і Льюїсом відбудеться під час конгресу WBC, який буде проходити в Києві.

Мер Києва і вічний чемпіон світу WBC Віталій Кличко цієї осені повернеться на ринг, щоб провести бій проти колишнього абсолютного чемпіона світу Леннокса Льюїса. Про це повідомляється на офіційному сайті фан-клубу братів Кличко.

Бій відбудеться під час 56-го конгресу WBC, який буде проходити в Києві з 30 вересня по 5 жовтня. Це буде виставковий поєдинок в рамках благодійного аукціону. Подробиці аукціону і формат бою поки що не афішуються.

Конгрес WBC вперше пройде в Києві. До столиці України прилетять близько 700 учасників з 160 країн світу. У їх числі будуть чинні чемпіони світу, легендарні боксери минулого, різні функціонери і чиновники від боксу. За словами президента WBC Маурісіо Сулеймана, на конгрес запрошені Майк Тайсон, Евандер Холіфілд, а свою участь вже підтвердили Ріддік Боу, Хуліо Сезар Чавес та інші відомі боксери.

Нагадаємо, що єдиний бій між Віталієм Кличком і Ленноксом Льюїсом відбувся 21 червня 2003 року. Поєдинок був зупинений лікарем через розсічення у Кличка. На момент зупинки бою українець вигравав на картах всіх трьох суддів з рахунком 58:56. Відразу після бою Леннокс пообіцяв матч-реванш, але вже через кілька місяців оголосив про завершення боксерської кар’єри, і бій не відбувся. 15 років по тому у Льюїса з’явилася можливість виконати свою обіцянку.