Військові і родини героїв “Небесної Сотні” не можуть в’їхати в обіцяне їм житло

175

Коли люди зможуть в’їхати в свої квартири – відповідь на це питання не надали ні в мерії, ні в комунальному підприємстві, яке будує будинок.

Учасники бойових дій на Донбасі і родини героїв “Небесної Сотні” не можуть в’їхати в обіцяне їм житло. Столичну багатоповерхівку, де для них виділили квартири, ніяк не можуть закінчити. З закладки фундаменту пройшло вже 12 років.

Родина Мойсеєвих живе через дорогу, орендує квартиру навпроти будинку, де мали відзначити входини ще два роки тому.

Грошей, які вже витратили на оренду житла, вистачило б на частину ремонту, обурюється Галина. Згадує, коли купували квартиру, у відділі продажів запевняли – будинок здадуть в строк.

Але підприємство “Житлоінвестбуд” постійно переносить терміни здачі будинку в експлуатацію. Останнього разу обіцяли вручити ключі в кінці червня.

На будівництві і робочі є, і виконроб. Каже, працюють щосили, але коли завершать, не знає.

Жанна Іванівна купила квартиру в цьому будинку 12 років тому. За цей час вийшла на пенсію і тепер грошей ледве вистачає на оренду житла.

Сімдесят п’ять квартир в цьому будинку київська міськрада викупила для тих, хто стоїть в черзі на соціальне житло. Це і родини героїв “Небесної Сотні” і військовослужбовці, які захищали Україну в боях на Донбасі.

Зневірившись чекати, власники квартир в ЖК “Новодарницьке” вийшли до стін міськради.

Коли люди зможуть в’їхати в свої квартири, відповідь на це питання не надали ні в мерії, ні в комунальному підприємстві, яке будує будинок. Чиновники запропонували обуреним вкладникам сісти з ними за стіл переговорів. Зустріч призначили на четвер.