Вхід вільний: в Києві пройде свято однієї вулиці

984

На вулиці Костьольній проведуть День Франкофонії.

У найближчу неділю, 10 червня, в столиці відбудеться вже четверте «Свято на вулиці Костьольній: День Франкофонії». Про це повідомляють організатори.

У цей день з 10:00 до 20:00 вся вулиця Костьольна в Шевченківському районі стане повністю пішохідною, щоб всі охочі змогли відсвяткувати життя в дусі ‘très français’ ( “дуже по-французьки”), дізнатися про багатогранну культуру франкомовних держав і повеселитися на ярмарку hand-made з французьким шармом.

Крім ярмарки hand-made гостей також чекає вуличний театр, музична сцена з виступами українських та зарубіжних гуртів в режимі нон-стоп, безкоштовні кулінарні та творчі майстер-класи, фотозони в колаборації з художниками ілюстраторами Braty, показ мод, дитяча зона, фотовиставка, фудкорт з делікатесами з усього світу, освітня зона франкомовних країн і багато іншого.

Хедлайнером заходу виступить найвідоміший український театр тіней -Teatr Cieni Teulis, який представить своє велике шоу.

На музичній сцені виступлять рок-н-рольщики “Руки’в Брюки”, джаз і блюз група Yellow Shoes Band і фанковий оркестр reFUNKtion. За романтику відповідають французький співак і композитор Baptiste W. Hamon, французька шансоньє Leo Sterman і українська співачка Мар’яна Головко.

У програмі багато цікавих майстер-класів, серед яких майстер-клас по фотогенічності, де вас навчать відчувати себе перед камерою легко і невимушено, а також лекція-шоу по парфумерії, дегустації вин і сирів.

Розважати дітей буде французький ілюзіоніст і заводні міми.

Актриса Київського академічного театру юного глядача на Липках Анжеліка Гирич і франко-український співак Поль Манондіз представлять музично-поетичний проект на вічну тему кохання Je t’aime.

Вхід на «Свято вулиці Костьольній: День Франкофонії» вільний для всіх.